Drugi produkt: 20% zniżki! 🎉
Witamy

„Chcemy, aby każde dziecko grało główną rolę w swojej historii”

group-image

Jesteśmy BubblyDoo i wierzymy, że wszystkie dzieci powinny móc marzyć i fantazjować o tym, co lubią najbardziej. Piszemy fantastyczne, dopasowywane indywidualnie do każdego dziecka, historie o księżniczkach, rycerzach, wojownikach ninja i innych bohaterach.


U nas na pierwszym miejscu zawsze są dzieci: myślimy o nich przy pisaniu opowieści, tworzeniu ilustracji, projektowaniu naszej strony oraz przy neutralnej pod względem emisji CO₂ dostawie i produkcji... zawsze pamiętamy o najmłodszym pokoleniu poszukiwaczy przygód i marzycieli.

Toine

Toine

Założyciel i prezes

Toine pozostaje w duszy dużym chłopcem, który opiekował się młodszymi dziećmi, by móc znowu pobawić się swoimi starymi zabawkami. Uwielbia czekoladę, a jego pasją jest pisanie. Toine jest bardzo ambitny. W chwilach, gdy nie pracuje, można go spotkać na rynku w Leuven.

Grégory

Grégory

Współzałożyciel i dyrektor finansowy

Grégory zna się na wszystkim i odpowiada u nas między innymi za marketing oraz finanse. Można poznać go po śmiechu, który czasem brzmi raczej jak ryk lwa. Grégory zawsze promieniuje entuzjazmem. Od dzieciństwa gra w hokeja, który do dziś pozostaje jego największą pasją.

Laura

Laura

Ilustratorka

Laura jest wszechstronną artystką z głową pełną pomysłów. Kocha czekoladę jeszcze bardziej niż Toine, a do tego ma trochę łatwiejszy do odcyfrowania charakter pisma. Laura to prawdziwa marzycielka, która jest najbardziej aktywna nocą. Za dnia nie tylko rysuje książki, lecz lubi także stać na macie tatami.

Hans Otto

Hans Otto

Dyrektor ds. technicznych

Jeśli mały Hans Otto nie bawił się akurat klockami Lego, to z pewnością budował najróżniejsze rzeczy z papieru i taśmy klejącej. Nadal lubi majsterkować, ale teraz bawi się głównie kodem komputerowym albo lutownicami. Wieczorami często można go spotkać na Mechelseplein w Antwerpii, gdzie pije gorącą czekoladę.